Ocak Fırın Tesisatı

ocak fırın tesisatıFabrikasyon tüp gaz ile çalışan ocak,fırın ve şofben gibi cihazlarınızın doğalgazda kullanılabilmesi için bazı parçaların değiştirilip doğalgaza dönüşüm yapılması gerekmektedir. Doğalgazlı cihazların tüp gaz’da kullanılabilmesi içinde ocak gaz dönüşüm işlemi tekrarlanmalıdır. Örnek eski evinizdeki tüplü ocağınızı taşınacağınız doğalgazlı evinizde kullanmanız mümkündür. Ocak gaz dönüşümünü Ocak memeleri,hortum girişleri ve hortumları v.s parçaları değiştirerek Yeni bir cihaz almanıza gerek kalmadan dönüşüm,ayar ve gaz kaçak detektörü kontrollerini yaparak teslim ediyoruz. Ocak doğalgaz dönüşümü fiyatları set üstü ocak ve fırınlı ocaklarda değişiklik göstermektedir.

Bütün Marka ocaklar, fırınlar, kuzineler, pasta börek fırını, set üstü ocakları, çay kazanları, piliç çevirme ve döner makineleri arıza, tamir ve bakımları yapılır. Doğalgaza dönüştürülür, Doğalgazdan LPG ye dönüştürülür.

Ocaklarınızda arıza mı var?, İs mi yapıyor?, Gaz kaçağı mı var? Doğalgaza mı dönüştürmek istiyorsunuz? Bakım mı yaptırmak istiyorsunuz?… Doğru adrestesiniz… Hemen bizi arayın… Sorunlarınıza çözüm olalım…

Ocak gaz dönüşümü, gaz sobası dönüşümü, şofben dönüşümü, fırın tamiri, ocak tamiri, sanayi ocakları tamiri, servisi, bakımı, fleks, flex takma, Ocak, fırın, sanayi ocakları tamiri, gaz dönüşümü, Lpg Doğalgaz Dönüşümü Soba Dönüştürme Fırın Tüp Doğalgaz dönüşüm işleriniz yapılır.

*Doğalgaz tesisatı arıza, tadilat, tamir ve yenileme işlerinin çekme çelik

*(Dikişsiz) doğalgaz borusu ile tamir bakımını ve yenilenmesi yapılır.

*Gaz kaçakları(gaz sızıntıları) kaçak tespit detektörü ile bulunup arıza çözülür.

*Kombi, şofben, ocak, fırın ve doğalgaz sobası bağlantıları yapılır.

*Doğalgaz kombi tesisatının onarım ve yenilenmesi yapılır.

*Ocak, şofben ve fırın dönüşümleri yapılır.

*Kombi bacası, soba bacası, davlumbaz bacası, tıkanıkları açılır ve temizlenir.

*İsteğinize bağlı olarak baca temizliği yapılacak olan bacanın öncesi ve sonrası fotoğraflanır.

*Gaz alarm cihazı montajı yapılır.

Call Now ButtonBizi Arayın