Lavabo Tesisatı

060ASPUB63612Konut ve ofislerimizde zaman zaman lavabo tıkanıklığı ile karşılaşabiliriz. Lavabo tıkanmasına sebep olan en büyük etken yağlardır. Dikkat etmeden lavabomuza döktüğümüz yağlar bitki lifleri, çay gibi ufak katı cisimler ile birleştiğinde lavabo giderleri tıkanmış olur. Böyle bir durumda lavabo tıkanıklığı tespit cihazları lavabo tesisatı kontrol edilir, bu şekilde lavabo açıcı kimyasallar kullanılmadan kolaylıkla lavabo tıkanıklığı giderilmiş olur.

Uzun süreli kalıcı bir çözüm istiyorsanız lavabo açıcı kullanmadan önce mutlaka lavabo açma uzmanı olan kurumsal firmalardan yardım isteyin. Bir çok zaman kendiniz bu sorunun çözümünü bulacağınızı zannedersiniz. Bunun için pompa ve kimyasallar kullanılır. Bu kimyasallar tıkanıklığı kısmi olarak açsa bile lavabo tesisatına zarar verir ve güçlü bileşenleri sebebiyle erimesine sebep olur.

İleriki zamanlarda her hangi bir tıkanıklıkta bu zayıf noktalardan su kaçağı yaşanır. Pompa ile çözüm aradığınızda ise tıkanıklığı çoğu zaman daha ileriye doğru iterek mutfak lavabosunun altında problemi çözecekken duvar altına müdahale etmek zorunda kalabilirsiniz. Teknolojik tespit cihazları lavabo açma yöntemleri arasında en etkin olanıdır. Bu şekilde yapılan müdahaleler kalıcı olur ve size uzun süre problem yaşatmaz. Lavabo açma işlemi yapılırken modern görüntüleme sistemleri lavabo sisteminin içine salınır, içerideki tıkanıklık dışarıdaki bilgisayar ekranlarına verilerek tesisatın içi komple görüntülenmiş olur. Bu şekilde tesisat içindeki tüm sorunlar görüntülenmiş olur. Özel klavuzlar sayesinde su tıkanıklığının kaynağına gidilerek katı cisim parçalanarak çıkartılır.

Bu şekilde lavabo tesisatı komple temizlenmiş olur. Bu şekilde kalıcı çözüm üretmiş olursunuz. Tesisattaki tüm sorunları kökünden engellemiş olursunuz. Evinizdeki tesisatınızda yaşayacağınız tüm sorunlarda mutlaka profesyonel hizmet veren kurumsal firmalar ile çalışmaya özen gösterin aksi taktirde zararınız her zaman için daha fazla olacaktır.

Call Now ButtonBizi Arayın