Kanal Tıkanıklığı

kanal tıkanlıklıgı açmaBoru hattı içine biriken pislikler zaman içinde tıkanmasına neden olur. Tuvalet, banyo ve mutfak gibi yerlerde çoğunlukla görülmektedir. Tıkanıklığın oluştuğu bölgeye robot sistemli kanal temizleme makineleri kırmadan dökmeden sorunu en kısa süre içinde çözüyoruz. Kanal boru hatlarının periyodik olarak temizlenmesi gerekmektedir. Zamanında temizlik yapılmayan yerlerde boru hatlarında patlama, aşırı kötü koku yayma gibi bir takım sorunlar yaratır. Bu sorunları yaşamamak için kanal temizleme firmamızı günün her saati arayarak teknik destek ekibimizi çağırabilirsiniz. Temizliği yapılan kanal hattının uzun bir süre boyunca yine aynı sıkıntıları size yaşatmayacağından şüpheniz olmasın.

Tıkalı boruların, gider borularının, tıkalı tuvalet borularının üstün teknolojili makineler yardımı ile gerçekleştirmekteyiz. Görüntülü kamera sistemli makineler ile sorunun nerde olduğunu görüyor teknik destek ekibimiz hemen duruma müdahale ediyor. Daha önceden teknolojinin kullanılmadığı dönemler içinde duvar ve zemin ortamını kazma kürek yardımıyla kırarak sorunun nerde olduğu bulunuyordu. Buda haliyle zaman ve maliyeti arttırma sebebiydi. Ama şimdi günümüz koşullarında gelişen teknoloji sayesinde 1 saat gibi kısa bir süre içinde tıkalı olan boru hatlarının açılması sağlanabilmektedir.

Evlerimizde lavabo tıkandığı zaman marketlerde satılan bir takım kimyasal boru onarıcı maddeler satılmaktadır. Bunları kullanan müşterilerimize hep sorduğumuzda hiçbir olumlu cevap aldığımızı söyleyemeyiz.

Kanal hatlarında kalıcı hasarlara ve daha büyük sorunlara karşı her yıl muhakkak görüntülü kamera sistemi ile kanal hatlarınıza bakım yaptırın. Kanal temizleme fiyatları günümüz koşullarında artık sanıldığı gibi çok pahalı değildir. Kanal temizleme fiyatları hakkında firmamızı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Call Now ButtonBizi Arayın